Matematyka

Spis treści

Plakat2017 2018

 

 

 

 

 

 

 

W STYCZNIU ODBĘDZIE SIĘ PIERWSZY ETAP TRZECIEJ EDYCJA

 SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO 2017/2018

 Regulamin

Zadania treningowe w gablocie przy sali 133

 

 

 

 

 


PLAKAT KONKURS POWIATOWY

 

 

 

 

 

 

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA GIMNAZJALISTÓW
PRZYGODA Z MATEMATYKĄ

 

Regulamin

Oświadczenie o wyrażeniu zgodyWzór dyplomu

 

 

 

 

 


 Po szkole podstawowej:

Wymagania edukacyjne dla zakresu podstawowego i rozszerzonego dla uczniów klas 1 po szkole podstawowej pracujących z podręcznikiem „Matematyka. Podręcznik do liceów i techników. Zakres podstawowy i rozszerzony” oraz zbiorami zadań do matematyki, autorstwa Elżbiety Kurczab, Marcina Kurczaba i Elżbiety Świdy, wydanymi przez Oficynę Edukacyjną * Krzysztof Pazdro.

Wymagania edukacyjne dla zakresu podstawowego dla uczniów klas 2 po szkole podstawowej pracujących z podręcznikiem „Matematyka. Podręcznik do liceów i techników. Zakres podstawowy i rozszerzony” oraz zbiorami zadań do matematyki, autorstwa Elżbiety Kurczab, Marcina Kurczaba i Elżbiety Świdy, wydanymi przez Oficynę Edukacyjną * Krzysztof Pazdro.

Wymagania edukacyjne dla zakresu rozszerzonego dla uczniów klas 2 po szkole podstawowej pracujących z podręcznikiem „Matematyka. Podręcznik do liceów i techników. Zakres podstawowy i rozszerzony” oraz zbiorami zadań do matematyki, autorstwa Elżbiety Kurczab, Marcina Kurczaba i Elżbiety Świdy, wydanymi przez Oficynę Edukacyjną * Krzysztof Pazdro.

Po szkole gimnazjalnej:

Wymagania edukacyjne dla zakresu podstawowego i rozszerzonego dla uczniów klas 1 - 3 po szkole gimnazjalnej pracujących z podręcznikiem „Matematyka. Podręcznik do liceów i techników. Zakres podstawowy i rozszerzony” oraz zbiorami zadań do matematyki, autorstwa Elżbiety Kurczab, Marcina Kurczaba i Elżbiety Świdy, wydanymi przez Oficynę Edukacyjną * Krzysztof Pazdro.

EU e-Privacy Directive